Adres do zwrotów:
TOP-ART Jerzy Wykowski
ul. Ks.kard.Stefana Wyszyńskiego 14
70-201 Szczecin

Przesyłki wysyłamy Pocztą Polską po zaksięgowaniu płatności na koncie bankowym sklepu.
W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.

Liczba dni na odstąpienie od umowy: 14
Darmowa wysyłka: nie, kupujący płaci za wysyłkę zwrotu.

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia (informacja w formie mailowej) o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w
sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


Przedstawione fotografie są zdjęciami poglądowymi, przedstawiającymi ogólny wizerunek dzieła oraz jego podstawowe cechy. Dzieła mogą się nieznacznie różnić od wykonanych fotografii, w szczególności w zakresie kolorystyki, różnice wynikające z indywidualnych ustawień monitora kupującego (kolor, proporcje, itd.) nie mogą być podstawą reklamacji i zwrotu zakupionego towaru.

WYSYŁKA ZA GRANICĘ - Przedmioty do innych krajów niż Polska wysyłamy zgodnie z cennikiem poczty polskiej. Do dyspozycji mają Państwo wysyłkę ekonomiczną lub priorytetową.

 

RODO

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO/GDPR) uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez naszą firmę TOP-ART Jerzy Wykowski z siedzibą w Szczecinie przy ul. Długosza 18/13
Dane te są przetwarzane w celu obsługi handlowej związanej z prowadzoną przez firmę działalnością biznesową a także w celu prezentowania Państwu kompleksowej oferty w zakresie usług i handlu.
Państwa dane są przetwarzane w związku z prawnie uzasadnionym interesem firmy TOP-ART jakim jest marketing produktów i usług własnych. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo procesów przetwarzania danych i spełnienie wszystkich praw, o których mowa w RODO tj. prawa dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podane dane są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zawartej umowy oraz jej rozliczenia.
Dane będą przetwarzane w czasie realizacji celu, dla którego zostały pobrane, a także do czasu przedawnienia roszczeń, jakie mogą mieć związek z Państwa osobą lub Państwa firmą.